Çatı Yenileme Aktarım ve Onarım

Nedir, ne değildir?

 

Tarihin en eski dönemlerinden biri çatılar, evleri iklim koşullarından korumak adına yapılmış olan alanlardır. Ve düşünüldüğü zamanda hala bu hizmet çerçevesinde kullanılmaktadır diyebiliriz.. Bu nedenle de bizler de bu dönemde dahi evlerimizi iklim şartlarından özellikle de yağışlardan korumak adına çatılarımızı yaptırır ve çatı bakımına oldukça önem veririz.

 

Ancak bazı kötü olaylar sonucu, çatılarınız hasar görebilir ve bu yüzden de işlevlerini yerine getiremez duruma gelebilir. Ancak korkmayın! Barbata Yapı olarak sizleri bu dertten kurtarıyor ve bu tip sorunların yaşanmaması adına “çatı aktarım ve onarım” işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Çatı aktarması nedir?

 

Çatı aktarması çok kolay görünen bir işlem olmasına rağmen uzman eller tarafından yapılması gerekmektedir. Öncelikli olarak çatı sistemlerini ve iskeletini bilen eller tarafından kontrol edilmesi ve daha sonra da işlemlerin gerçekleştirilmesinde fayda var.

 

Çatı aktarımı hakkında daha detaylı bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çatı onarımı nedir?

 

Kapalı alanlarımızı korumak adına kullandığımız çatılarda bazı durumlar gerçekleşebilmektedir. Bunların tamir edilebilmesi adına tek ihtiyacınız olan Barbata Yapı Mal. İzolasyon San. Ve Tic. LTD ŞTİ.’nin uzman elleri!

 

Rahat ve konforlu bir şekilde yaşamınızı devam ettirmek adına bu alanda sıkı çalışmalar gerçekleştiriyor ve almış olduğumuz referans ve geri dönüşler ile de başarılarımızı taçlandırıyoruz. Sizler de yüzde yüz müşteri memnuniyetinin baz alındığı firmamız ile iletişime geçerek gerekli tüm inşaat hizmetlerini alabilir veya teknik bilgilendirmeden yararlanabilirsiniz.