Seramik ve Parke Uygulama Hizmetleri

Seramik ve parke günümüzün vazgeçilmez ev dekorlarını oluşturan uygulamalardır. Özellikle zeminlerde kullanılan seramik ve parke uygulamaları, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile uygulandığı zaman hem estetik hem de konfor anlamında yaşam kalitesini artıran özellikler haline gelebilir.

Barbata Yapı olarak yılların getirdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığım dönüşleri ar-ge çalışmalarımızla birleştirerek uzman kadromuzla en kaliteli seramik-parke uygulamalarını en kaliteli işçilikle siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Seramiğin dayanıklılığı ve parkenin estetiğini birleşmesi sonucu hem suya ve toza dayanıklı bir yaşam alanı hem de ısı kaybını en aza indirerek gözle görülür ölçüde yakıt tasarrufu sağlamak mümkün hale geliyor.

Yer döşemesinde kullanılan parke, kaliteli bir işçilik uygulanması şartıyla evinizde kışın ısı kaybını engelleyerek yazın da ısı yalıtımı sağlayarak evinizin hareket halinde olduğunuz kısımlarında aşırı soğuk veya sıcak zemine basmamanızı sağlar.

Seramik döşeme ise özellikle tuvalet ve banyolarda tercih edilmektedir. Sürekli suya maruz kalan bölgelerde iyi uygulanmamış seramikler zamanla yıpranmaya başlar. Uzun süre nemli kalan seramikler ise şişerek dökülür.

Barbata Yapı olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli seramik işçiliğini en uygun fiyata sunmaya devam ediyoruz. Hayal ettiğiniz estetik görünüme ve kalitesinden ödün vermeyecek olan ev konforunuza Barbata Yapı ile kavuşabilirsiniz. Barbata Yapı olarak satış sonrası hizmetlerimizin garantisini de müşterilerimize sunmaktayız.