Ferforje Demir-Plastik ve Profil Doğrama

Ferforje, dayanıklılığı ve estetik açıdan göze hitap etmesi nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Kullanım alanı da oldukça geniştir. Özellikle bahçe ve balkon kapıları, korkuluklar ve pencereler için ferforje vazgeçilmezdir. Ferforje demek güvenlik demektir, bu yüzden ferforje işçiliklerinde ucuz yollu malzemeler kullanılmamalıdır. Ayrıca ferforjenin alternatifi de yoktur diyebiliriz.

Ferforje, dökme demirin aksine çok düşük karbon içeriğine sahip bir demir alaşımıdır. Lifli yapısı ile yarı kaynaşmış bir demir kütlesidir. Bu da oyulma noktasına aşındığında veya büküldüğünde görülebilen bir “tahıl” ahşabını andırır.

Barbata Yapı olarak ferforje hizmeti almak isteyen müşterilerimize de en uygun fiyata en kaliteli işçiliği sunmaktayız. Başlıca uygulama alanlarımız ise bahçe kapıları, bahçe korkulukları, yangın merdivenleri, balkon kapıları, balkon korkulukları ve dekoratif aksesuarlardır.

Prensibimiz Kalitemizdir

Bu arada  ferforje motif makinaları ve bazı motif kalıpları ile iş yapan  ancak kurumsal olmayan bazı tedarikçiler genelde yerel piyasada ve hiçbir kalite belgesi olmadan imalat yaparak, düşük fiyatla pazarda yer edinmeye çalışmaktadırlar. Müşterinin kendi uygulamasında hangi ürünlerin kullanıldığını sorup, kalitesinden emin olduğu malzemelerin kullanımını talep etmesi ve bunu denetlemesi yararına olacaktır.

Barbata Yapı, kullandığı malzemelerin kurumsal bir üreticiden gelmesine ve kalitesine dikkat eder, müşterisini bu konuda bilgilendirir. Kalitesinden ödün vermemeyi ilke edinmiş olan Barbata Yapı işçilik ve malzemesinin garantisini vererek müşterilerin ilerde yaşayacağı sıkıntıları titizlikle gidermek konusunda da kendisini kanıtlamayı başarmıştır.