Dekorasyon ve Tadilat Hizmetleri

Barbata Yapı olarak evinizin tadilat ve dekorasyon hizmetlerini de veriyoruz. Evinizi yenilemek istiyorsanız ve evinizin her alanı için ayrı ayrı uğraşmak istemiyorsunuz sizin yerinize biz, tek elden, hızlı ve güvenilir bir şekilde evinizin dekorasyonunu gerçekleştiriyoruz. Elektrik, su, doğalgaz tesisatları başta olmak üzere boya, seramik, kartonpiyer, fayans ve parke döşemelerinize ek olarak mutfak-banyo dolapları, mutfak tezgâhı ve mermerleri ile birlikte daha birçok hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Sektöründe öncü firmalardan biri olarak yine alanında tanınmış markalarla işbirliği içinde kalitemizi yansıtmaya çalışıyoruz. Barbata Yapı olarak en iyi tadilat ve dekorasyonu en kaliteli markaları kullanarak ve en iyi işçiliğimizle en uygun fiyata sunmak gayretindeyiz.

Uzman Ekip & Kaliteli İşçilik

Barbata Yapı, uzman mimar ve mühendisler eşliğinde profesyonel bir çalışma ortamına sahiptir. Anahtar teslim tadilat, komple bakım-tamirat-onarım gibi profesyonellik gerektiren işleri uzman ekibimizle en ekonomik seçeneklerle müşterilerimize sunuyoruz.

Diğer firmalara arasından profesyonel yaklaşımı ile sıyrılabilen Barbata Yapı, banyo dekorasyonu, tesisat ve seramik işleri, duşa kabin, banyo bakımı ve onarımı projeleri ile daima hizmetinizde, geniş katalog yelpazemizle de müşterilerimize birçok çeşit sunmaktayız. Taahhüt ettiği zamanda ve müşterilerimizin beklediği kaliteyle Barbata Yapı daima hizmetinizdedir. İşlem sonrası hizmetlerimizle de ürünlerimizin ve işçiliklerimizin garantisini yine siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Barbata Yapı, projelerinde modern teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.